Mobirise

SIKÇA SORULAN SORULAR

Vakum Pompa Hakkında En Çok Sorulan Soruların Cevabı Burada.

Penis Büyütücü Pompayı Kaç Kere Kullanabilirim?
Vakum Pompanın Bir Kullanım Süresi veya Tarihi Yoktur. Vakum Kabiliyetinden birşey kaybetmediği veya arızalanmadığı sürece sürekli kullana bilirsiniz.

Kaç Kere Kullanmam Gerek?
Bu tamemen size Kalmış bir durum şikayetini giderene kadar ve ya istediğin gelişimi sağlayana kadar vakum pompayı kullanmaya devam edebilirsin.

Penis Büyütücü Vakum Nasıl Kullanılır?
Kullanımı oldukça basittir, Günde 3 defa 5 er yada en fazla 2 kereden 10 ar dakka kullanmanız yeterlidir. Penis Vakum İçine Yerleştirildikten sonra pompalayarak penisi vakum içerisinde kan pompalanması tamamladıktan sonra bekletmeniz yeterlidir.

Vakum Pompa İşe Yarar mı?
Diğer Yöntemlere göre Vakum Pompa Penis Gelişimi Konusunda En Kesin Çözümdür Diyebiliriz. Düzenli Kullanımı Durumunda Vaum Pompa İşe yarıyacak ve İstediğiniz Gelişimi Görebileceksiniz.

Kargo Ücreti Ödeyecekmiyim ?
Hayır Ürünlerimizi anlaşmalı Olduğumuz Kargo Şirketi İle Yolluyoruz ve Sizin Ödemeniz Gereken Bir Kargo Ücreti Yoktur.

Kargo Personeli yada Firması Ürün İçeriğini Biliyor mu?
Sözleşmeli olarak çalıştığımız kargo firması ürün içeriğini gizli tutmaktadır bizde ürün içeriği belli olmasın diye kargı paketi üzerine ürün içeriği ile ilgili bir evrak koymamaktayız. Ayrıca elyorgamı ile paket açılmasın diye kargo poşeti yerine kutu ile göndermekteyiz.

Ürünün Kullanma Kılavuzu ve ya Garantisi Var  mı?
Ürün içerisinde size özerl kullanma kılavuzu bulunmaktadır ayrıca ürünlerin size arızalı gelmesi durumda deiğim garantisi mevcuttur.